IT Project Manager

2019. 08. 15.

“Fejlesztőkkel Suttogó” Project Managert keresünk, aki a klasszikus adminisztratív és szervezési teendők mellett érzékeny radarokkal rendelkezik és nem fél használni ezeket. Megtalálja a hangot az üzleti és a fejlesztői oldallal, figyel a csapat hangulatára, észreveszi, ha valaki lógó orral jön be dolgozni, vagy valami miatt nehezebben koncentrál. Szívesen terelget embereket, motivál és bátorít, kiaknázza a mélyben rejlő képességeket is.

Ezek a feladatok várnak rád

  • 2-3 párhuzamosan futó, jellemzően rövid fejlesztési ciklusú terméknövekmény menedzselése, szállítása határidőre
  • Egy 8 fős fejlesztői, valamint egy 2 fős tesztelő csapat munkájának szervezése, ütemezése, priorizálás az üzleti igények mentén
  • Feladatok nyomonkövetése, fejlesztést akadályozó tényezők elhárítása, kockázatok minimalizálása
  • Szoros együttműködés a Product Ownerrel, hiszen innen jönnek a feladatok és az információ jelentős része
  • Rendszeres demok vezénylése a fejlesztés állapotáról és az eredményéről
  • Feladatkezelő (Jira) naprakészen tartása, fejlesztés transzparens működésének biztosítása
  • Szabadságok, HO nyilvántartása, ütemezése
  • Működési folyamatok testreszabása, optimalizálása (vannak folyamataink, megoldásaink, de szívesen veszünk új, jól bevált módszereket, tool-okat)
  • Fejlesztői mood monitorozás, motiválás

Amit várunk

  • 2-3 éves releváns, szoftverfejlesztési projekt(ek)ben szerzett tapasztalat
  • Értsd, lásd át egy szoftver életciklusát, tudd, hogy mikor mi és hogyan történik
  • Jó érzékkel, a megoldásra fókuszálva egyensúlyozz a fejlesztők és a PO között, vagyis érts a fejlesztési és az üzleti oldal nyelvén is
  • Struktúrált, rendszerszemléletű gondolkodás és működés
  • Világos, egyenes és nyílt kommunikáció
  • Tudj nemet mondani és konfrontálódni, amikor szükség van rá

Aminek örülünk, de nem feltétel

  • Szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Termékfejlesztésben való jártasság
  • Jira, Confluence ismeret

Amit nyújtunk

  • Bérezés tapasztalat függvényében
  • Magán egészségbiztosítás
  • Éves képzési keret és 5 nap tanulmányi szabadság
  • Ingyenes angoltanfolyam
  • Laptop, mobiltelefon, céges telefonos flottához való csatlakozási lehetőség
  • Gyümölcsnap, rétesnap, céges reggelik és közösségi programok

Rólunk

A COMNICA contact center és ügyfélkapcsolati megoldások fejlesztésével, internet alapú hangszolgáltatások kereskedelmével foglalkozik. A cég 18 éve aktív szereplője a telekommunikációs piacnak, szolgáltatásait 40 országban értékesíti, rendszerein több mint 100 nemzetközi és hazai hálózatot kapcsol össze.

Nem hiszünk az öncélú technológiában, valódi problémákra keresünk valódi válaszokat. Célunk, hogy olyan megoldásokat adjunk ügyfeleink kezébe, melyek egyszerűbbé teszik az életüket, és mérhető üzleti sikerhez segítik őket.

Így jelentkezz

Küldj egy szakmai önéletrajzot a bernadett.papai@comnica.com e-mail címre és néhány napon belül felvesszük veled a kapcsolatot.